Savivarčių nuoma

Savivarčių nuoma

Nuomojame dviašius savivarčius įvairiems darbams. Dirbame tiek su fiziniais asmenimis, tiek su rangovais ar privačiomis įmonėmis. Savivarčiai tinkami molio, žemių, žvyro, smėlio ir kitų birių medžiagų vežiojimui statybvietėse. Savivarčiu su kranu vežami nuotekų ir šaligatvių įrengimai – šuliniai, dangčiai, borteliai, trinkelės ir kita. Savivarčiu su kranu ir kaušu pasikraunamos ir iškraunamos birios medžiagos tokios, kaip statybinis laužas, žemės, molis ir kita. Savivarčių vilkikų nuoma gelbsti ūkio darbams laukuose.

Savivarčius vairuoja mūsų vairuotojai. Nuomos paslaugos gali būti teikiamos visoje Lietuvoje. Užsakovui pageidaujant išsinuomoti savivarčius sunkvežimius keletui dienų Kaune, Raseiniuose, Tauragėje, Vilkaviškyje, Marijampolėje ir aplinkiniuose miestuose į vietą atvyksime nemokamai. Į kitus miestus atvyksime nemokamai jei savivarčių nuoma tęsis savaitę ar ilgiau. Savivarčių nuoma Šakiuose ir Jurbarke gali būti teikiama ir kelioms valandoms.

Mūsų savivarčiai:

Savivartis

Savivarčiu MAN vežami kroviniai iki 12t. 4,2 metrų ilgio ir 2,2 metrų pločio kūzavas leidžia vežti iki 8 kubinių metrų talpos krovinius. Verčia į tris puses.

Savivartis su kranu

Savivarčiu Renault su kranu vežami iki 10t svorio kroviniai. Naudojant manipuliatorių galima pasikrauti ir išsikrauti tiek birius tiek nebirius krovinius. Verčia į tris puses.

Savivartis vilkikas

Savivarčiu vilkiku Scania su 37 kubinių metrų talpos puspriekabe vežami iki 26 tonų svorio birūs kroviniai. Verčia tik per galą.

Krovinių pervežimas

Turimais savivarčiais vežame birius ir nebirius krovinius. Galimas krovinių svoris nuo 1 iki 25 tonų. Reguliariems krovinių pervežimams taikome nuolaidas. Savivarčiu su kranu pasikrauname ir išsikrauname įvairius krovinius. Galime pervežti paletes, šulinių žiedus, trinkeles ir kita. Savivarčiu su kaušu galime pasikrauti žvyrą, smėlį, skaldą, statybinį gruzą, juodžemį ir kt. Savivarčiu vilkiku vežame žvyrą, grūdus, runkelius ir kitą žemės ūkio produkciją. Krovinių pervežimas vilkiku galimas visoje Lietuvoje. Galima nuoma kelioms savaitėms ir ilgesniam laikotarpiui.